10. května 2019: Informace z SAC

Shrnutí aktuálních informací: křest na Světě knihy, večer s Jaromírem Medunou, archivní materiály v členské sekci, termín Hry na vraždu a pražského setkání.

Milí členové, 

opět je tu pár informací z SAC. 
 
V Praze dnes začal veletrh Svět knihy, na kterém (kromě jiných zajímavých událostí) je i jedna, která nás zajímá víc - v sobotu v 16:30 je na programu Sálu audioknih pořad Detektivové na dovolené, v rámci kterého bude pokřtěna i další Poirotovka - Zlo pod sluncem. 
Audioknihy stále získávají nové příznivce a my doufáme, že i díky Agathě Christie. Kromě již vyšlé Vraždy na faře, nového vydání dřívější nahrávky Vražd podle abecedy a zmíněného Zla pod sluncem byla na letošek oznámena i Zapomenutá vražda. A předpokládáme, že ani to není všechno :-) 
 
Další pozvánka je také pro pražské - na čtvrtek 16. května do kavárny Montmartre na setkání s tématem Hercule Poirot, kde vystoupí náš čestný člen Jaromír Medun a swingaři Dark Blue Elephants. Podrobnosti posílal Juan v mailové konferenci, pokud nejste "členy" a chtěli byste vědět podrobnosti, napište. 
 
A třetí květnovou akcí, na kterou se všichni těšíme, je letošní Hra na vraždu, která se nekompromisně blíží. Všichni účastníci byli přidáni do speciální mailové konference, pokud někdo z těch, co jede, nedostali mail, ozvěte se, prosím. 
 
Na webu v členské sekci o díle jsou přidány archivní materiály, za které děkujeme Katce Hájkové. 
 
Co nás čeká v knižní podobě? Vydání knihy Nedokončený portrét bylo posununo na cca konec května, budeme vás ještě informovat. 
Nakladatelství Slovart připravuje k vydání životopis slavné spisovatelky z pera Janet Morgan, což bude další zajímavý titul o jejím životě. 
 
Čeká nás i hodnocení povídek do Ceny SAC. Po dohodě jsme se rozhodli poslat vám je ve dvou částech, abyste na ně měli dostatek času. V nejbližší době očekávejte extra mail. 
 
A připomínáme i Setkání dne 8. 6., potkáme se opět v restauraci U dobré myšlenky. 
 
Těšíme se na vás 
Jana Ohnesorg 
Juan Zamora