15. dubna 2019: Novinky z SAC

David Suchet, připomenutí Ceny SAC, termínu jarního setkání a Hry na vraždu.Milí členové, 
 
posíláme vám další novinky z SAC. 
 
Tou první, nejdůležitější a věřím, že i nejradostnější je, že máme dalšího čestného člena. Resp. se o tom tento člen nedávno dozvěděl, jako čestného člena jsme ho schválili už dávno. 
V Londýně byl předán diplom a drobný dárek panu Davidu Suchetovi, kterého má většina z nás spojeného s jeho úžasným ztvárněním Hercule Poirota. 
 
Vyhlásili jsme nový ročník Ceny SAC. Pokud chcete přispět svým literárním pokusem, moc času už nemáte - jen do 21. 4. Pak nastane fáze čtení a hodnocení, o té budete ještě informováni. Podrobnosti http://www.agatha.cz/vyhlasujeme-21-rocnik-souteze-o-cenu-spolecnosti-agathy-christie
 
Připomínáme jarní Setkání členů, které proběhne v sobotu 8. června od 11.00 v pražské restauraci U Dobré myšlenky (Podskalská 366/27, nedaleko stanice metra Karlovo náměstí, východ Palackého nám.), kde jsme se již párkrát sešli. Na webu (členská sekce/podsekce Setkání) najdete návod, jak se do restaurace dostat. 
 
Ještě před Setkáním se někteří z nás ještě uvidí na Hře na vraždu, tentokrát v Jizerských horách. Už jsme se tam byli podívat, trasu jsme si prošli a shodli se i na řadě dalších nápadů. Myslíme, že to i tentokrát bude stát za to, takže pokud jste se ještě nerozhodli a účast zvažujete, ještě je šance, že by se volný pokoj našel. Třeba vás naláká i promítání fotografií z mého posledního výletu do Anglie, kde jsem strávila noc v Agathině apartmá v Harrogate a poté se v Londýně setkala s Davidem Suchetem. 
 
Těšíme se na vás, kdekoli :-) 
Za Společnost Agathy Christie 
Jana Ohnesorg 
Juan Zamora