15. září 2019: Výročí

Výročí narození, termíny setkání, náměty na předměty s logem společnosti.

Milí členové,

myslím, že všichni tušíte, proč vám dnes píši - a ani jsem vám to nemusela přes den připomínat a stejně jste si vzpomněli :-)))
Před 129 lety, 15. 9. 1890 se v Ashfieldu v Torquay narodila naše milovaná Agatha Mary Clarissa Miller, známá pod jménem Agatha Christie.
Jak celá řada z vás ví, Ashfield byl zbořen ještě za jejího života, i když se tomu snažila na poslední chvíli zabránit, a tak dnes toto místo připomíná jen pamětní deska v kameni. "Takový malý kamienok," pronesla před devíti lety jedna účastnice zájezdu Po stopách Agathy Christie. Pamětní deska už byla značně poničená, a tak dostal letos "památník" trochu jinou podobu - nová pamětní deska byla vsazena do většího kvádru - fotografii přikládáme.
Připomínáme podzimní Setkání, které se uskuteční v sobotu 9. 11. v Praze.
A také připomínám nové reklamní předměty s logem SAC, soubor s tipy je v tuto chvíli žalostně prázdný. Prosím otevřete si odkaz https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gG6yl24AGyUS0bHxjcgil8iUcezclQmR... a doplňte nápady, co bychom mohli udělat (do prvního sloupce doplňte předmět, do druhého pokud možno link, abych si dokázala daný předmět představit).
Hezký večer
Jana Ohnesorg, předsedkyně SAC