Anne Beddingfeldová, mladá a inteligentní žena se smyslem pro dobrodružství, se po skonu svého otce ocitne v tíživé situaci a přemýšlí, jak naložit se životem. Osud však rozhodne za ni, když se v londýnské podzemní dráze stane svědkyní podivného úmrtí neznámého muže. Poté co vyjde najevo, že nešťastná událost souvisí s objevením uškrcené ženy v sídle člena parlamentu sira Eustace Pedlera, Anne se rozhodne přijít celé věci na kloub. Stopy i náhoda ji zavedou až do Jižní Afriky a během pátrání se seznámí s několika rázovitými i tajemnými postavami, mezi nimiž nakonec potká lásku i odhalí nebezpečného zločince přezdívaného Plukovník.
Domů › Dům u kanálu
Dům u kanálu
24. 11. 2012
Předposlední christieovskou detektivkou, kterou v letošním roce Knížní klub vydal, je dobrodružství Tommyho a Pentličky Dům u kanálu.
Bližší informace o knize najdete na našem webu v sekci Dílo/Romány.
V roce 2013 plánuje KK publikovat další knihy s touto pátračskou dvojkou. Reedice se dočká povídková sbírka Zločiny pro dva a poprvé od šedesátých let vyjde v češtně také N či M?.






