Hra Pětadvacítka

K 25. výročí založení připravila Společnost Agathy Christie pro své příznivce soutěžní hru Pětadvacítka. 

Jak bude soutěžní hra probíhat?

Soutěž začíná v pondělí 8. srpna 2022. Cílem je postupně na soutěžní stránce odkrýt obrázek skrytý za čtverci s otazníky a poznat, co souvisejícího s Agathou Christie na obrázku je. Každý všední den budete moct odkrýt jeden předem daný čtverec tím, že správně zodpovíte otázku. 

První čtverec bude možné otevřít v pondělí 8. srpna, ale do soutěže se klidně můžete zapojit později a zodpovědět víc otázek najednou. O odkrývání čtverů píšeme podrobněji níže.

Otázek, a tedy i čtverců zakrývajících obrázek, je celkem 25. Poslední čtverec bude možné odkrýt v pátek 9. září 2022.

Odpovídat na řešení celé soutěže – tedy pojmenování toho, co je na obrázku – můžete vyplněním formuláře na soutěžní stránce kdykoli, kdy budete mít pocit, že znáte správnou odpověď, nejdříve však po pěti odkrytých čtvercích.

Ovšem pozor, nedozvíte se, zda je vaše finální odpověď správná. Abychom zabránili zkoušení, rozhodli jsme se omezit počet pokusů:

  • každý den můžete odeslat jen jednu odpověď (výsledné řešení celé soutěže). V případě, že jich odešlete více, bude brána v úvahu jen ta první
  • počet pokusů na řešení celé soutěže během odkrývání políček je omezen na pět
  • počet pokusů po odkrytí všech políček je omezen na pět (celkem tedy máte maximálně deset pokusů)

Výsledné řešení (co je na obrázku) můžete posílat do čtvrtka 15. září 2022 23.59 hod. Poté provedeme slosování a budeme kontaktovat výherce.

Pro účast v soutěži se nikam neregistrujete, je provázána pouze s vaším e-mailem, který musíte vyplnit. Můžete soutěžit na různých zařízeních (počítač, tablet, mobil, více počítačů apod.) a vždy uvést danou e-mailovou adresu.

Jak odkrývat čtverce

Každý všední den se na soutěžní stránce objeví další otazník. Kliknutím na čtverec se objeví soutěžní otázka a po jejím odeslání zjistíte, zda jste odpověděli správně. Počet pokusů na odkrytí čtverec není omezen. 

Pokud se ptáme na název díla, chceme vědět jeho český název. 

Odpověď vyhodnocuje automat. Snažili jsme se mu dát celou řadu variant, jak by mohla odpověď vypadat, přesto se může stát, že budete mít pocit, že odpovídáte správně a políčko se neodkrylo. V tom případě nám napište na mail agatha@agatha.cz a popište problém. 

Kolik bude výherců?

Hlavní výhrou odměníme toho, kdo pošle řešení celé soutěže jako první. Kromě toho vylosujeme dalších 10 soutěžících, kteří odpověděli správně, a postupně je budeme kontaktovat v pořadí od prvního do desátého vylosovaného.

O co se soutěží?

Soutěžíme o knihy a audioknihy Agathy Christie či o Agathě Christie, vstupenky na divadelní představení a dárkové předměty Společnosti Agathy Christie nebo předměty s christieovskou tematikou. Postupně vám budeme ceny představovat. 

Jaké jsou podmínky?

1. Soutěž trvá v uvedeném termínu.
2. Jeden člověk se této jedné konkrétní soutěže může účastnit pouze jednou.
3. Slosovány budou pouze správné odpovědi odpovídající zadání soutěže.
4. Jména a příjmení výherců mohou být uveřejněna na webu Společnosti Agathy Christie a na Facebooku a Instagramu Společnosti Agathy Christie.
5. Zaslané kontaktní údaje budou použity pouze pro účely této soutěže. S údaji budou pracovat pouze pověření zástupci Společnosti Agathy Christie jakožto organizátora soutěže, popř. partneři soutěže, kteří věnovali ceny.
6. Na výhru není žádný právní nárok.
7. Organizátor si vyhrazuje právo v případě porušení pravidel či odůvodněných pochybností vyloučit účastníka ze soutěže.