Ještě více fanoušků Agathy Christie - vítáme všechny nováčky (23.9.2010)

Přestože Týden Agathy Christie již skončil (a jaký týden to byl!), je stále ještě mnohé naplánováno pro rok 2010, rok 120. výročí jejího narození.
 
Obrázek
 
Agatha Christie - nejvyhledávanější heslo na světě
Patnáctého září byla Agatha Christie jedním z nejvyhledávanějších hesel na světě. Google dokonce představil speciální christieovské Google Doodle, které nasměrovalo statisíce fascinovaných lidí na naše webové stránky. Pokud jste ho propásli, fanoušci ho umístili na naše stránky na Facebooku.
 
Všem nováčkům na www.agathachristie.com?
Vítejte všichni, kteří jste se nedávno zaregistrovali! Doufáme, že využíváte v maximální možné míře stránky www.agathachristie.com. Naleznete zde fórum, kde se setkáte s fanoušky Agathy Christie a s milovníky záhad, takže neváhejte a přidejte se k diskusi, která vás zaujme. Je zde rovněž sekce události s  podrobnými informacemi o akcích s tématikou Agathy Christie ve vašem okolí, a samozřejmě také domovská stránka, na které představujeme nejčerstvější novinky o Agathě Christie, soutěže a dárky. Tento newsletter vychází každý měsíc, takže budete mít stále přehled o aktuálním dění. 
 
Lahodná smrt 
Pokud jste tak ještě neučinili, proč se nezastavit na našich stránkách na Facebooku? Je to prostor pro sdílení vašich fotografií, na kterých může být všechno, co máte rádi – pokud je to spojeno s Agathou Christie. Až tam budete, nenechte si ujít úžasné fotografie našich fanoušků a výsledků jejich pokusů upéct Lahodnou smrt. Co na ně říkáte? Lahodná smrt je exkluzivní recept Jane Asherové, inspirovaný knihou Agathy Christie Oznamuje se vražda. Stáhněte si recept a pusťte se do pečení. Nejlepší fotografie získají odznak z limitované edice vydané při příležitosti 120. výročí narození Agathy Christie.
 
Detektivní hra
Když jste si prohlíželi naše stránky, možná jste si všimli online detektivní hry o vraždě – probíhala několik měsíců a skončila právě před Týdnem Agathy Christie. Jméno výherce oznámíme v příštím newsletteru. Chcete-li mít včas informace o nové hře, která bude dokonce ještě lepší, sledujte domovskou stránku!
 
Co ještě můžete čekat v letošním roce
Londýnský Southbank se stane dějištěm dvou významných událostí. O víkendu 20. a 21. listopadu se uskuteční BFI víkend Agathy Christie, při kterém se budou promítat unikátní a neobvyklé adaptace díla Agathy Christie. Součástí programu jsou i speciální jevištní vystoupení a výstavy.
 
A hned po Vánocích, v neděli 27. prosince bude taneční sál v Southbank hostit přes tisíc lidí během velkolepé Tea Dance Agathy Christie. Více podrobností a odkazy na prodej lístků na obě tyto akce budou brzy zveřejněny.
 
V říjnu očekávejte ve své schránce další nabitý newsletter – ujistěte se, že jste ho nepropásli!

Pozn. překladatele: Čas od času Google příležitostně upravuje své logo, říká se tomu Google Doodle. Kresby vtipně reagují na důležitá výročí či aktuální události. Anglický výraz doodle se dá přeložit jako čmáranice (nebo také jako sloveso kreslit si). Kresbička doplňující logo Googlu připomíná nejen svátky obecně známé, ale propaguje i neznámé nebo zapomenuté, ale pro jednotlivé země důležitá výročí a události 

Překlad: Julie Tomsová