Soutěž o audioknihu Zlo pod sluncem s podpisem Lukáše Hlavici

Připravili jsme soutěž o audioknihu Zlo pod sluncem, kterou načetl Lukáš Hlavica a letos v květnu publikovalo vydavatelství OneHotBook. Soutěžíme o 1 kus s podpisem interpreta. Zapojit se můžete do konce června.


Jde o třetí poirotovku v podání Lukáše Hlavici, následuje po Vraždě v Orient-expresuVánocích Hercula Poirota.

Oficiální anotace vydavatele
Jsem tu, abych si užíval dovolenou. Na zločin vůbec nemyslím.
 
Hercule Poirot se domníval, že si na tichém ostrůvku při pobřeží Lamanšského průlivu bude užívat zaslouženou rekreaci, ale vražda bývalé herečky Arleny Marshallové mu překazila plány. Místo koupání v moři, chytátní bronzu, vyjížděk na lodičkách či relaxace pod slunečníkem je zatažen do vyšetřování. Kdo měl však motiv krasavici zavraždit? Inu, skoro každý. Ať už z lásky, nenávisti, žárlivosti nebo z touhy po penězích…

Ukázku z audioknihy si můžete poslechnout zde.
 
 
Soutěžní otázka
Tentokrát nemáme „klasickou“ otázku, na kterou je jedna správná odpověď. Do slovosání zařadíme toho, kdo nám na e-mail napíše tip na audioknihu, která je podle jeho názoru ideální k poslechu během léta. Podmínkou zařazení do slosování je zároveň dodržení níže uvedených podmínek soutěže.
 
Své tipy posílejte do 30. června 23.59 hod. na e-mail soutez@agatha.cz
 
Po skončení soutěže vylosujeme jednoho výherce, který získá jednu audioknihu Zlo pod sluncem na CD mp3, a to s podpisem Lukáše Hlavici.
 
Cenu do soutěže věnovalo vydavatelství OneHotBook, www.onehotbook.cz
 
Účastí v soutěži souhlasíte s podmínkami soutěže, které jsou k dispozici na tomto odkazu.
 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.