Zlo pod sluncem na audioknize

OneHotBook vydal na audioknize Zlo pod sluncem. Čte Lukáš Hlavica.

Po Vraždě v Orient-expresu (2017) a Vánocích Hercula Poirota (2018) publikoval OneHotBook třetí audioknižní poirotovku. Zlo pod sluncem načetl Lukáš Hlavica už na podzim 2018 ve stejné době jako Zlo pod sluncem, ale vydavatel nechával audioknihu až na jaro.

Příběh známý i z televizního zpracování s Davidem Suchetem a z filmové verze s Petrem Ustinovem vychází na audioknize poprvé. Knižně vyšel česky poprvé roku 2003 v překladu Ivany Štěpánkové, který byl použit i pro audioknižní verzi.

Co nás v této detektivce čeká?

Hercule Poirot se domníval, že si na Pašeráckém ostrově bude užívat zasloužené dovolené, ale vražda krásné Arleny Marshallové mu tyto milé plány překazí. Prostě je zatažen do vyšetřování, a jak se postupem času ukazuje – nijak snadného vyšetřování, protože Arlenu Marshallovou si přála odstranit velká spousta lidí. Láska, nenávist, žárlivost, dokonalé alibi, touha po penězích – s tím vším se velký detektiv musí potýkat.

Audioknihu režíroval Michal Bureš, který stojí i za předchozími dvěma poirotovkami z OneHotbooku, ale i několika dřívějšími audioknihami s detektivkami Agathy Christie.

Audiokniha je k dispozici v klasické podobě na jednom mp3CD i ve verzi ke stažení.

Ukázku si můžete poslechnout na webu vydavatele

Zlo pod sluncem vychází ve stejné době jako nové vydání Vražd podle abecedy v podání Aleše Procházky, jež publikovalo Tympanum.

OneHotBook bude s audioknihami Agathy Christie dále pokračovat. V plánu je Němý svědek, povídková audiokniha Svědkyně obžaloby, jež obsáhne příběhy zařazené do stejnojmenného amerického souboru, i Smrt na Nilu, kterou můžeme zřejmě očekávat ke konci roku 2020 u příležitosti premiéry filmové adaptace s Kennethem Branaghem.