20 let Společnosti Agathy Christie

Na sobotu 22. července 2017 připadá 20 let od oficiálního založení české Společnosti Agathy Christie. My slavíme, ale překvapení čeká na vás.

Na speciálním webu vyroci.agatha.cz, laděném do historického designu, jsme pro vás připravili soutěž – a ne jednorázovou, postupně zveřejnímě 8 kol. V každém kole dostanete nějakou nápovědu či úkol k vyřešení. Cíl bude vždy stejný. Z daných „informací“ určit název některého díla Agathy Christie. 

Na webu vyroci.agatha.cz najdete rovněž několik blahopřání k narozeninám naší organizace. Také zde stručně shrnujeme naši historii a jmenujeme některé naše čestné členy. Věděli jste, že k nim patří i vnuk Agathy Christie Mathew Prichard nebo spisovatelka Inna Rottová?

Náš dřívější článek shrnující, co dalšího se před 20 lety přihodilo, a vzpomínku Jana Čermáka, zakladatele české Společnosti Agathy Christie, najdete na tomto odkazu.

Jakékoliv podněty k výročním stránkám (pokud například objevíte nějakou nepřesnost), nám můžete napsat na facebookový profil nebo na e-mail agatha@agatha.cz.

Na ilustrační fotografii inzerát na Společnost Agathy Christie, publikovaný roku 1997 v Annonci. Kontaktní údaje již neplatí…