Němý svědek na audioknize

OneHotBook vydal na audioknize Němého svědka. Čte Lukáš Hlavica. Vyšlo v podobě ke stažení i na mp3CD.

Jde už o čtvrtou poirotovskou audioknihu v Hlavicově podání, OneHotBook od podzimu 2017 postupně publikoval Vraždu v Orient expresuVánoce Hercula PoirotaZlo pod sluncem. Zatímco předchozí romány byly celé vyprávěny ve třetí osobě, v Němém svědkovi se musel Hlavica popasovat s odlišnou koncepcí, protože většinu kapitol vypráví v první osobě Poirotův společník kapitán Hastings.

Přeložila Hana Petráková, stejně jako předchozí poirotovské audioknihy z OneHotBooku režíroval Michal Bureš.

Oficiální anotace
Slečna Emily Arundellová trávila poklidné stáří nejraději se svým čtyřnohým přítelem Bobem. Těšila se dobrému zdraví a rozhodně nestrádala ani finančně – zdědila obrovský majetek. Peníze naopak zoufale potřebovali její příbuzní, jenže ty tetička nijak podporovat nehodlala. Pak však došlo k oné „nehodě“ a zámožná dáma v letech pojala podezření, s nímž se svěřila Herculu Poirotovi. Její dopis upoutal detektivovu pozornost. Podobných dostával od neurotických neprovdaných žen desítky, nicméně tenhle ho zaujal už tím, že byl napsán 17. dubna, kdežto pošta ho doručila až 28. června. Okamžitě se rozhodl jednat a vyrazil na uvedenou adresu, kde ale zjišťuje, že dům je na prodej, protože majitelka nežije. Jak se při vyšetřování její údajně přirozené smrti domluví s prazvláštním korunním svědkem?
 
Ukázku z audioknihy si můžete poslechnout na tomto odkazu.
 
Informace o knize najdete v sekci Dílo/Romány.
 
OneHotBook chystá i další audioknihy Agathy Christie. V Hlavicově podání vyjde Smrt na Nilu a již od roku 2017 slibují také povídkovou audioknihu Svědkyně obžaloby.