Nová soutěž o vstupenky na filmovou Vraždu v Orient-expresu

Nepřálo vám štěstí v naší první soutěži o vstupenky nebo jste soutěžit nestihli? Připravili jsme novou soutěž, ve které opět můžete vyhrát vstupenky do kina na filmovou Vraždu v Orient-expresu.

Hvězdně obsazený film je v českých kinech od čtvrtka 9. listopadu. Do samostatného článku průběžně přidáváme odkazy na recenze a dostávají se k nám i první reakce členů Společnosti Agathy Christie: členové sice mají různé menší připomínky, ale shodují, že se jim film líbil.
Chcete si udělat vlastní názor? My vám nabízíme možnost soutěžit o volné vstupenky na tento film.

O co přesně se soutěží?

Jeden vylosovaný získá dvě volné vstupenky do sítě kin Cinestar – bude možné je využít v libovolném termínu a v jakémkoliv kině na území České republiky. Další dva vylosované odměníme speciálním knírkovým hřebenem (vidět ho můžete na fotografii), který byl vyroben při příležitosti uvedení Vraždy v Orient-expresu
Chcete s námi soutěžit? Otázka se tentokrát týká audioknihy. Pomoci vám i tentokrát můžou naše webové stránky…
 
Zadání: OneHotBook nyní vydal Vraždu v Orient-expresu na audioknize v podání Lukáše Hlavici. V češtině ovšem dříve vznikla ještě jedna audioknižní verze této slavné detektivky. Kdo je jejím interpretem?

Správné odpovědi posílejte do středy 15. listopadu 22.00 hod. na e-mail soutez@agatha.cz.

Doporučujeme prostudovat podmínky soutěže.

Ceny do soutěže věnoval Cinemart, český filmový distributor Vraždy v Orient-expresu.

Kina sítě Cinestar najdete v těchto městech: České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Liberec, Mladá Boleslav, Opava, Pardubice, Plzeň a Praha.

Připomínáme
Trailer v češtině