Nultá hodina nově i na audioknize

Audiotéka vydala na audioknize ke stažení Nultou hodinu. Detektivku načetl Zdeněk Kupka, který hraje na divadle v Liberci Hercula Poirota ve Vraždě v Orient expresu.

Román Nultá hodina vyšel v anglickém originále poprvé v roce 1944. Do češtiny ho přeložil Jan Zábrana, jehož překlad byl použit i pro audioknižní verzi.

Zločin v Nulté hodině vyšetřuje policista Battle, ale najdeme tu zmínku i o Herculu Poirotovi – ačkoliv tu belgický detektiv vůbec nevystupuje…

Oficiální anotace

Gull’s Point, přímořské sídlo lady Tressilianové nacházející se v rybářské vesnici Saltcreek, hostí na první pohled tak trochu zvláštní společnost: ve stejnou dobu – na sklonku léta – sem zamíří chráněnec zesnulého sira Tressiliana a slavný tenisový hráč Nevile Strange, jeho současná i bývalá manželka a rovněž dvojice mužů, s nimiž tyto dvě ženy pojí nedořešené milostné vztahy. Shoda okolností přivádí do blízkého Saltingtonu také inspektora Battlea.

Ukázku z audioknihy si můžete poslechnout na tomto odkazu.

Audiotéka vydala nedávno v audioknižní podobě také původní divadelní hru Černá káva, v hlavní roli s Jaromírem Medunou jako Herculem Poirotem.