Soutěž o 3 audioknihy Smrt na Nilu

Abychom vám zpříjemnili naši celoroční výzvu, v rámci níž v květnu posloucháme audioknihy, připravili jsme soutěž o audioknižní novinku – Smrt na Nilu, kterou načetl Lukáš Hlavica a letos v dubnu ji publikovalo vydavatelství OneHotBook. Soutěžíme o 3 kusy v podobě ke stažení. Zapojit se můžete do 30. května 2020.

 
Oficiální anotace vydavatele
Zapadne-li slunce, uvidíme měsíc.

Linnet Ridgewayová má vše, co si může žena přát. Je mladá a půvabná, zámožná, slavná a také zvyklá dostat vždy to, po čem touží. Když ji nejlepší přítelkyně Jacqueline de Bellefort požádá, aby zaměstnala mladíka Simona Doyla, do nějž se bláznivě zamilovala a chce si ho vzít, majitelka obrovského panství jí velkoryse vyhoví. Věci však naberou spád a paní Doylovou se záhy stává okouzlující Linnet.

Novomanželé vyrážejí na svatební cestu do Egypta, kde dovolenou tráví i detektiv Hercule Poirot, který tuto anglickou celebritu zná stejně dobře jako zbytek turistické výpravy. Pozorný Belgičan si rovněž vzpomíná, co ho napadlo při jeho prvním londýnském setkání se Simonem a jeho bývalou milenkou, jež se k rozhořčení mladého pána i jeho choti k jejich plavbě po Nilu připojila. Jednoho večera dojde na luxusní lodi Karnak k žárlivé scéně, která vyústí v Simonovo postřelení. Nehodu hned ráno zastíní ještě větší tragédie: kdo z pasažérů má na svědomí smrt paní Doylové? A kam se poděl její perlový náhrdelník?

Ukázku z audioknihy si můžete poslechnout na tomto odkazu.
 
 
Soutěžní otázky
(1) Uveďte alespoň jednu další audioknihu s Herculem Poirotem, která vyšla ve OneHotBooku.
(2) Jaký detektiv měl původně vystupovat v románu Smrt na Nilu?
 
Odpovědi posílejte do 30. května 2020 23.59 hod. na e-mail soutez@agatha.cz
Pokud správné odpovědi nevíte, najdete je na našem webu.
 
Po skončení soutěže vylosujeme ze správných odpovědí 3 výherce, z nichž každý získá kód na jednu audioknihu Smrt na Nilu v podobě ke stažení z webu Audiolibrix.
 
Cenu do soutěže věnovalo vydavatelství OneHotBook, www.onehotbook.cz
 
Účastí v soutěži souhlasíte s podmínkami soutěže, které jsou k dispozici na tomto odkazu.
 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.