Archiv

Muž v hnědém obleku v novém vydání

Euromedia Group pod svou novou značkou Kalibr znovu vydala román Muž v hnědém obleku.

Co vyjde v roce 2019

V roce 2019 vyjde v češtině znovu několik detektivek Agathy Christie. Za pozornost však zejména stojí, že vyjdou dva romány, které publikovala pod pseudonymem Mary Westmacott. Kompletní přehled titulů, včetně anotací, uvádíme v tomto článku. Závěrem zmiňujeme i audioknižní výhled.

Pět malých prasátek na audioknize

V krátkém čase vychází česky už třetí audiokniha Agathy Christie. Pět malých prasátek vydala Audiotéka a načetl je Pavel Soukup.

Velká kniha vánočních detektivek a záhad

Společnost Familium publikovala antologii Velká kniha vánočních detektivek a záhad. Od Agathy Christie je zde obsažena povídka Vánoční tragédie se slečnou Marplovou.

6 dílů HP během Vánoc

Během vánočního týdnu uvede ČT2 celkem šest epizod Hercula Poirota. Vysílat se bude i dokument o natáčení seriálu.

Adventní kalendář 2018

Stejně jako každý rok jste i letos byli hodní, a tak si zasloužíte malou odměnu.  Už se těšíte na letošní Adventní kalendář? :-)

Poirot opět řídí Orient-expres, nová Vražda v O-e dál na HBO

Česká televize opět uvede dokument Poirot řídí Orient-expres, a HBO pokračuje s vysíláním Vraždy v Orient-expresu v Branaghově podání.

Soutěž o 3× audioknihu Vánoce Hercula Poirota

Připravili jsme soutěž o 3 audioknihy Vánoce Hercula Poirota, kterou načetl Lukáš Hlavica a nedávno publikovalo vydavatelství OneHotBook.
Na konci článku uvádíme jména vylosovaných a správné odpovědi.

Hadí doupě jako audiokniha

Tympanum vydalo na audioknize Hadí doupě v podání Jiřího Suchého z Tábora. Načetl detektivku, kterou sama autorka řadila ke svým nejoblíbenějším.

Audiokniha Vánoce Hercula Poirota

Po loňské Vraždě v Orient-expresu publikovalo vydavatelství OneHotBook další audioknihu Agathy Christie. Tentokrát jde o Vánoce Hercula Poirota, které opět načetl Lukáš Hlavica.